BAĞLARBAŞI HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Bağlarbaşı Halı Yıkama firması olarak halılarınızı köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Maltepe Bağlarbaşı Halı Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltuk, kanepe, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı kötü kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Bağlarbaşı Yerinde Koltuk Yıkama

Bağlarbaşı Yerinde Yatak Yıkama

Bağlarbaşı Yerinde Kanepe Yıkama

Bağlarbaşı Sandalye Yıkama

Bağlarbaşı Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Yün Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Pamuk Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Battaniye Yıkama

Bağlarbaşı Perde Yıkama

Bağlarbaşı Stor Perde Yıkama

Bağlarbaşı Kilim yıkama

Bağlarbaşı El dokuma halısı yıkama

Bağlarbaşı Özel Halı Yıkama

Bağlarbaşı Yün halı yıkama

Bağlarbaşı Hasır Halı Yıkama

Bağlarbaşı İran Halısı Yıkama

Bağlarbaşı Yağcıbedir Halısı Yıkama

Bağlarbaşı Bambu Halı Yıkama

Bağlarbaşı Shaggy (Şagi) halı yıkama

Bağlarbaşı Step halı yıkama

Bağlarbaşı İpek halı yıkama

Bağlarbaşı Bünyan halısı yıkama

Bağlarbaşı Isparta halısı yıkama

Bağlarbaşı Nepal Halı Yıkama

Bağlarbaşı Hereke halısı yıkama

Bağlarbaşı Milas halısı yıkama

Bağlarbaşı Çin halısı yıkama

Bağlarbaşı Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir