CEVİZLİ HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Cevizli Halı Yıkama firması olarak halılarınızı köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.Maltepe Cevizli Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Maltepe Cevizli Halı yıkama Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltuk, kanepe, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, Maltepe Cevizli Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama kötü kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  Cevizli firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Cevizli Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe cevizli Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Maltepe Cevizli Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Cevizli Yerinde Koltuk Yıkama

Cevizli Yerinde Yatak Yıkama

Cevizli Yerinde Kanepe Yıkama

Cevizli Sandalye Yıkama

Cevizli Yorgan Yıkama

Cevizli Yün Yorgan Yıkama

Cevizli Pamuk Yorgan Yıkama

Cevizli Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Cevizli Battaniye Yıkama

Cevizli Perde Yıkama

Cevizli Stor Perde Yıkama

Cevizli Kilim yıkama

Cevizli El dokuma halısı yıkama

Cevizli Özel Halı Yıkama

Cevizli Yün halı yıkama

Cevizli Hasır Halı Yıkama

Cevizli İran Halısı Yıkama

Cevizli Yağcıbedir Halısı Yıkama

Cevizli Bambu Halı Yıkama

Cevizli Shaggy (Şagi) halı yıkama

Cevizli Step halı yıkama

Cevizli İpek halı yıkama

Cevizli Bünyan halısı yıkama

Cevizli Isparta halısı yıkama

Cevizli Nepal Halı Yıkama

Cevizli Hereke halısı yıkama

Cevizli Milas halısı yıkama

Cevizli Çin halısı yıkama

Cevizli Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir