ÇINAR MAHALLESİ HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Çınar Mahallesi Halı Yıkama firması olarak halılarınızı  köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Maltepe Çınar Mahallesi halı yıkama Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltuk, kanepe, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama kötü kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama, sizin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Çınar Mahallesi Yerinde Koltuk Yıkama

Çınar Mahallesi Yerinde Yatak Yıkama

Çınar Mahallesi Yerinde Kanepe Yıkama

Çınar Mahallesi Sandalye Yıkama

Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Yün Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Pamuk Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Battaniye Yıkama

Çınar Mahallesi Perde Yıkama

Çınar Mahallesi Stor Perde Yıkama

Çınar Mahallesi Kilim yıkama

Çınar Mahallesi El dokuma halısı yıkama

Çınar Mahallesi Özel Halı Yıkama

Çınar Mahallesi Yün halı yıkama

Çınar Mahallesi Hasır Halı Yıkama

Çınar Mahallesi İran Halısı Yıkama

Çınar Mahallesi Yağcıbedir Halısı Yıkama

Çınar Mahallesi Bambu Halı Yıkama

Çınar Mahallesi Shaggy (Şagi) halı yıkama

Çınar Mahallesi Step halı yıkama

Çınar Mahallesi İpek halı yıkama

Çınar Mahallesi Bünyan halısı yıkama

Çınar Mahallesi Isparta halısı yıkama

Çınar Mahallesi Nepal Halı Yıkama

Çınar Mahallesi Hereke halısı yıkama

Çınar Mahallesi Milas halısı yıkama

Çınar Mahallesi Çin halısı yıkama

Çınar Mahallesi Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir