ALTAYÇEŞME HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Altayçeşme Halı Yıkama firması olarak halılarınızı köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.

Maltepe Altayçeşme Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Altayçeşme Yerinde Koltuk Yıkama

Altayçeşme Yerinde Yatak Yıkama

Altayçeşme Yerinde Kanepe Yıkama

Altayçeşme Sandalye Yıkama

Altayçeşme Yorgan Yıkama

Altayçeşme Yün Yorgan Yıkama

Altayçeşme Pamuk Yorgan Yıkama

Altayçeşme Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Altayçeşme Battaniye Yıkama

Altayçeşme Perde Yıkama

Altayçeşme Stor Perde Yıkama

Altayçeşme Kilim yıkama

Altayçeşme El dokuma halısı yıkama

Altayçeşme Özel Halı Yıkama

Altayçeşme Yün halı yıkama

Altayçeşme Hasır Halı Yıkama

Altayçeşme İran Halısı Yıkama

Altayçeşme Yağcıbedir Halısı Yıkama

Altayçeşme Bambu Halı Yıkama

Altayçeşme Shaggy (Şagi) halı yıkama

Altayçeşme Step halı yıkama

Altayçeşme İpek halı yıkama

Altayçeşme Bünyan halısı yıkama

Altayçeşme Isparta halısı yıkama

Altayçeşme Nepal Halı Yıkama

Altayçeşme Hereke halısı yıkama

Altayçeşme Milas halısı yıkama

Altayçeşme Çin halısı yıkama

Altayçeşme Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir