BAŞIBÜYÜK HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Başıbüyük Halı Yıkama firması olarak halılarınızı  köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Maltepe Başıbüyük Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama kötü kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor,Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Başıbüyük Yerinde Koltuk Yıkama

Başıbüyük Yerinde Yatak Yıkama

Başıbüyük Yerinde Kanepe Yıkama

Başıbüyük Sandalye Yıkama

Başıbüyük Yorgan Yıkama

Başıbüyük Yün Yorgan Yıkama

Başıbüyük Pamuk Yorgan Yıkama

Başıbüyük Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Başıbüyük Battaniye Yıkama

Başıbüyük Perde Yıkama

Başıbüyük Stor Perde Yıkama

Başıbüyük Kilim yıkama

Başıbüyük El dokuma halısı yıkama

Başıbüyük Özel Halı Yıkama

Başıbüyük Yün halı yıkama

Başıbüyük Hasır Halı Yıkama

Başıbüyük İran Halısı Yıkama

Başıbüyük Yağcıbedir Halısı Yıkama

Başıbüyük Bambu Halı Yıkama

Başıbüyük Shaggy (Şagi) halı yıkama

Başıbüyük Step halı yıkama

Başıbüyük İpek halı yıkama

Başıbüyük Bünyan halısı yıkama

Başıbüyük Isparta halısı yıkama

Başıbüyük Nepal Halı Yıkama

Başıbüyük Hereke halısı yıkama

Başıbüyük Milas halısı yıkama

Başıbüyük Çin halısı yıkama

Başıbüyük Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir