ESENKENT HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Esenket Halı Yıkama firması olarak halılarınızı Makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Maltepe Esenket Halı yıkama Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltuk, kenepe, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama kötü kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Esenkent Yerinde Koltuk Yıkama

Esenkent Yerinde Yatak Yıkama

Esenkent Yerinde Kanepe Yıkama

Esenkent Sandalye Yıkama

Esenkent Yorgan Yıkama

Esenkent Yün Yorgan Yıkama

Esenkent Pamuk Yorgan Yıkama

Esenkent Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Esenkent Battaniye Yıkama

Esenkent Perde Yıkama

Esenkent Stor Perde Yıkama

Esenkent Kilim yıkama

Esenkent El dokuma halısı yıkama

Esenkent Özel Halı Yıkama

Esenkent Yün halı yıkama

Esenkent Hasır Halı Yıkama

Esenkent İran Halısı Yıkama

Esenkent Yağcıbedir Halısı Yıkama

Esenkent Bambu Halı Yıkama

Esenkent Shaggy (Şagi) halı yıkama

Esenkent Step halı yıkama

Esenkent İpek halı yıkama

Esenkent Bünyan halısı yıkama

Esenkent Isparta halısı yıkama

Esenkent Nepal Halı Yıkama

Esenkent Hereke halısı yıkama

Esenkent Milas halısı yıkama

Esenkent Çin halısı yıkama

Esenkent Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir