İDEALTEPE HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Aydınevler Halı Yıkama firması olarak halılarınızı  köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama hizmetinizdeyiz

Maltepe İdealtepe Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama kötü kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, Maltepe Halı yıkama bölgesi olarak Emar Halı yıkama sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

İdealtepe Yerinde Koltuk Yıkama

İdealtepe Yerinde Yatak Yıkama

İdealtepe Yerinde Kanepe Yıkama

İdealtepe Sandalye Yıkama

İdealtepe Yorgan Yıkama

İdealtepe Yün Yorgan Yıkama

İdealtepe Pamuk Yorgan Yıkama

İdealtepe Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

İdealtepe Battaniye Yıkama

İdealtepe Perde Yıkama

İdealtepe Stor Perde Yıkama

İdealtepe Kilim yıkama

İdealtepe El dokuma halısı yıkama

İdealtepe Özel Halı Yıkama

İdealtepe Yün halı yıkama

İdealtepe Hasır Halı Yıkama

İdealtepe İran Halısı Yıkama

İdealtepe Yağcıbedir Halısı Yıkama

İdealtepe Bambu Halı Yıkama

İdealtepe Shaggy (Şagi) halı yıkama

İdealtepe Step halı yıkama

İdealtepe İpek halı yıkama

İdealtepe Bünyan halısı yıkama

İdealtepe Isparta halısı yıkama

İdealtepe Nepal Halı Yıkama

İdealtepe Hereke halısı yıkama

İdealtepe Milas halısı yıkama

İdealtepe Çin halısı yıkama

İdealtepe Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir