FINDIKLI HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Fındıklı Halı Yıkama firması olarak halılarınızı  köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.

Maltepe Fındıklı Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Fındıklı Yerinde Koltuk Yıkama

Fındıklı Yerinde Yatak Yıkama

Fındıklı Yerinde Kanepe Yıkama

Fındıklı Sandalye Yıkama

Fındıklı Yorgan Yıkama

Fındıklı Yün Yorgan Yıkama

Fındıklı Pamuk Yorgan Yıkama

Fındıklı Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Fındıklı Battaniye Yıkama

Fındıklı Perde Yıkama

Fındıklı Stor Perde Yıkama

Fındıklı Kilim yıkama

Fındıklı El dokuma halısı yıkama

Fındıklı Özel Halı Yıkama

Fındıklı Yün halı yıkama

Fındıklı Hasır Halı Yıkama

Fındıklı İran Halısı Yıkama

Fındıklı Yağcıbedir Halısı Yıkama

Fındıklı Bambu Halı Yıkama

Fındıklı Shaggy (Şagi) halı yıkama

Fındıklı Step halı yıkama

Fındıklı İpek halı yıkama

Fındıklı Bünyan halısı yıkama

Fındıklı Isparta halısı yıkama

Fındıklı Nepal Halı Yıkama

Fındıklı Hereke halısı yıkama

Fındıklı Milas halısı yıkama

Fındıklı Çin halısı yıkama

Fındıklı Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir