ALTINTEPE HALI YIKAMA

Firmamız Maltepe Altıntepe Halı Yıkama firması olarak halılarınızı  köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.

Maltepe Altıntepe Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltuk, kanepe, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Altıntepe Yerinde Koltuk Yıkama

Altıntepe Yerinde Yatak Yıkama

Altıntepe Yerinde Kanepe Yıkama

Altıntepe Sandalye Yıkama

Altıntepe Yorgan Yıkama

Altıntepe Yün Yorgan Yıkama

Altıntepe Pamuk Yorgan Yıkama

Altıntepe Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Altıntepe Battaniye Yıkama

Altıntepe Perde Yıkama

Altıntepe Stor Perde Yıkama

Altıntepe Kilim yıkama

Altıntepe El dokuma halısı yıkama

Altıntepe Özel Halı Yıkama

Altıntepe Yün halı yıkama

Altıntepe Hasır Halı Yıkama

Altıntepe İran Halısı Yıkama

Altıntepe Yağcıbedir Halısı Yıkama

Altıntepe Bambu Halı Yıkama

Altıntepe Shaggy (Şagi) halı yıkama

Altıntepe Step halı yıkama

Altıntepe İpek halı yıkama

Altıntepe Bünyan halısı yıkama

Altıntepe Isparta halısı yıkama

Altıntepe Nepal Halı Yıkama

Altıntepe Hereke halısı yıkama

Altıntepe Milas halısı yıkama

Altıntepe Çin halısı yıkama

Altıntepe Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir