Gulsuyu Halı yıkama 2

Firmamız Maltepe Gülsuyu Halı Yıkama firması olarak halılarınızı köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.

Uzman personellerimiz tarafından koltuk kumaşı kontrol edilerek kumaşa özel uygulanacak temizlik malzemesi seçilir. Son sistem Karcher marka cihazlarımızla 140 Derece buhar uygulaması, temizleme ilaçları uygulaması ve vakumlama işlemi yapılır. Koltuklar ilk günkü temizliğine ulaşır.

Maltepe Gülsuyu Halı Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.Koltltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Firmamız Maltepe  firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2020 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Maltepe Halı Yıkama firması olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresiyiz
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Hizmetlerimizden bazıları;

Gülsuyu Yerinde Koltuk Yıkama

Gülsuyu Yerinde Yatak Yıkama

Gülsuyu Yerinde Kanepe Yıkama

Gülsuyu Sandalye Yıkama

Gülsuyu Yorgan Yıkama

Gülsuyu Yün Yorgan Yıkama

Gülsuyu Pamuk Yorgan Yıkama

Gülsuyu Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Gülsuyu Battaniye Yıkama

Gülsuyu Perde Yıkama

Gülsuyu Stor Perde Yıkama

Gülsuyu Kilim yıkama

Gülsuyu El dokuma halısı yıkama

Gülsuyu Özel Halı Yıkama

Gülsuyu Yün halı yıkama

Gülsuyu Hasır Halı Yıkama

Gülsuyu İran Halısı Yıkama

Gülsuyu Yağcıbedir Halısı Yıkama

Gülsuyu Bambu Halı Yıkama

Gülsuyu Shaggy (Şagi) halı yıkama

Gülsuyu Step halı yıkama

Gülsuyu İpek halı yıkama

Gülsuyu Bünyan halısı yıkama

Gülsuyu Isparta halısı yıkama

Gülsuyu Nepal Halı Yıkama

Gülsuyu Hereke halısı yıkama

Gülsuyu Milas halısı yıkama

Gülsuyu Çin halısı yıkama

Gülsuyu Deri halı yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir